НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Logo biomed15-17 жовтня 2019 року в рамках BiomedTalks-2019 відбувалась V щорічна Міжнародна Школа з біомедичних наук для студентів «CELL FUNCTION IN HEALTH AND DISEASE». За сприяння Українського біофізичного товариства та представництва The Physiological Society в КНУ, колектив кафедри біофізики та медичної інформатики ННЦ «Інститут біології та медицини» створив хорошу нагоду послухати про трендові дослідження та інноваційні технології та поспілкуватися зі спікерами.

П’ять лекцій від українських дослідників з різних установ зосередили увагу слухачів на новітніх підходах створення і використання наноструктур для кращого приживання стоматологічних імплантів (проф. М. Погорєлов, Медичний інститут Сумського Національного університету), розробки принципово нових біологічних аналогів кісткової тканини в ортопедії та перспективи біопротезування клапанних структур серця (Є. Деніс, GeronCore, Київ), біоінформатичних способах пошуку та розробки і впровадження нових сполук, що мають біологічну функцію (к.б.н. Д. Самофалова, LifeChemicals, Київ), а також дослідженнях, що проводяться в ННЦ «Інститут біології та медицини» і зосереджені на нових перспективах у молекулярних механізмах влпиву на скоротливість міометрію (к.б.н. О. Мороз) та побічної дії загальних анестетиків у кишківнику (проф. О. Жолос).

Слухачі Школи також мали нагоду почути від проф. М. Погорєлова про програму «Horizon 2020», зокрема про типові помилки аплікантів та поради для підготовки успішного проекту. Офіційний представник The Physiological Society в КНУ проф. Г. Толстанова розповіла про перспективи участі у Товаристві, програми підтримки молодих дослідників та якими ж є результати участі студентів у програмах Товариства.

Слухачі мали можливість поспілкуватися зі спікерами у перерві, що, за словами учасників, є одним із найцінніших результатів подібних заходів.

Участь у Школі взяли близько 40 студентів медиків та біологів. Робоча мова школи (англійська), очевидно, виявилася бар’єром для декого, але потрібно розвивати володіння мовою, слухати і говорити. Адже щоб бути конкурентним на ринку праці, привабливим для дослідницьких команд і лабораторій необхідно володіти англійською принаймні на B1-B2 рівні.

Тому, запрошуючи слухачів на наступну, VI Школу, закликаємо не боятися і пробувати слухати й висловлюватись!

До зустрічі у 2020 році! 

 

 

Асистент кафедри біофізики та медичної інформатики
ННЦ «Інституту біології та медицини»
О.Ф. Мороз

Завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики
ННЦ «Інститут біології та медицини»
О.В. Жолос

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader