НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

517 вересня 2019 року кафедрою біомедицини Навчально-наукового центру «Інституту біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Районним навчально-методичним центром управління (РНМЦ) освіти на базі медичної гімназії №33 м. Київ була проведена вереснева методична студія на тему: «Формування в учнів здоров’язбережувальних компетентностей підчас вивчення навчальних предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» («Основи медичних знань») відповідно до основних вимог Закону України «Про освіту» та Концепції «Нова українська школа».

В роботі студії взяли участь: Кучмагра Світлана Віталіївна – методист РНМЦ, Переймибіда Лариса Валентинівна - кандидат педагогічних наук, директор медичної гімназії №33, Фалалєєва Тетяна Михайлівна - доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інституту біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Федорченко Людмила Володимирівна - лікар-гастроентеролог Київської клінічної лікарні №2, викладачі Навчально-наукового центру «Інституту біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вчителі навчальних закладів району.

Учасники заходу продемонстрували використання конкретних прикладних методів, прийомів, форм роботи учителів та викладачів університету по формуванню навичок здорового способу життя в учнівської молоді, ознайомлення з основними принципами збереження життя і всіх складових здоров’я людини та формування ключових та предметних з здоров’язбережувальних компетентностей в учнівської молоді. Присутні були активними учасниками данного заходу. Вдалому проведенню студії сприяла творча позитивна атмосфера аудиторії та актуальна тема студії.

Співпраця вищих навчальних закладів та закладів загальної середньої освіти є потужним ресурсом для всебічно-гармонійного розвитку особистості учня, формуванню його життєвих компетентностей, необхідних для свідомого вибору здорового способу життя та професійної самореалізації.

Профорієнтаційна робота кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інституту біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка як профільного вищого навчального закладу з вчителями навчальних предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» загальноосвітніх шкіл, спрямована на підготовку учнів до свідомого вибору професії з медичного профілю, є одним із перспективних напрямків забезпечення якісного складу абітурієнтів і, як наслідок, успішного виконання завдання підготовки нових медичних кадрів.

Професор,
завідувач кафедри біомедицини
Тетяна Михайлівна Фалалєєва

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader