НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

1Зелені насадження на території головного корпусу Університету органічно пов'язані між собою і в комплексі утворюють єдину ландшафтну композицію. Ще у 2011 році колектив Ботанічного саду взяв активну участь у відновленні озеленення тильного боку головного корпусу Університету, де перед цим були знесені всі допоміжні будівлі, зняті старі дерева та завезено ґрунт.

Роботи по озелененню території проводилися згідно розробленого проекту та рекомендацій фахівців Ботанічного саду. Співробітники Ботанічного саду заклали газони з урахуванням новітніх технологій, які по периметру обсадили вічнозеленими самшитами, посеред газонів розмістили дерева та кущі. Ця велика за об'ємом робота, що тривала протягом 2011-2012 років і в яку було вкладено величезну творчу працю всього колективу Ботанічного саду, до невпізнанності змінила вигляд території головного корпусу Університету.

Влітку 2019 року співробітниками Ботанічного саду були проведені роботи по заміні самшитів, ушкоджених самшитовою огньовкою (Cydalima perspectalis), яка харчується листками і молодими пагонами рослини, внаслідок чого рослини швидко втрачають декоративність. Упродовж останніх років це є серйозною проблемою в багатьох країнах світу. Насадження самшиту були частково реконструйовані, а також здійснені нові посадки спіреї із декоративними яскравими листками. Нині рослинні композиції, створені руками ботсадівців, розрослися, мають гарний вигляд і є окрасою території Університету.

 

Відділ еколого-освітньої роботи
В.В. Нікітіна, Н.М. Белемець

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader