НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

19-11 вересня 2019 року відбулась щорічна IX Міжнародна конференція «Біоресурси та віруси» на базі Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вступне слово прозвучало від адміністрації КНУ імені Тараса Шевченка, ННЦ «Інститут біології та медицини», SMU and scientific community, NAAS of Ukraine, Ukrainian Virologists Association.

Цього року конференцію було присвячено пам’яті видатного випускника нашого Університету, відомого вірусолога – професора Поліщука Валерія Петровича.

В першій доповіді «Валерій Поліщук - людина, яка надихає» Будзанівська Ірина Григоріївна - Президент Асоціації вірусологів України – поділилася із слухачами спогадами про Валерія Петровича як Людину, яка когось спонукала до наукових подвигів, а для когось була поштовхом до кардинальних змін у житті. Дуже влучно на конференції використали слова Тараса Шевченка: «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне». Валерій Петрович надихатиме наступні покоління вічно, адже він став стрижнем сучасної вірусології.

Декілька останніх років в якості вільних слухачів на конференцію запрошуються студенти програми підготовки «лабораторна діагностика», для яких ця подія - завжди свято нових професійних знань і можливостей. В цьому році на конференції розглядались актуальні проблеми медичної, ветеринарної та рослинної вірусології, вірусної екології, біобезпеки та еволюції. Також були запропоновані нові методики діагностики вірусних інфекцій, які надалі допоможуть краще зрозуміти такий великий та такий ще неопізнаний світ Вірусів.

Студенти 3-ого та 4-ого курсу освітньої програми «Лабораторна діагностика» висловлюють слова подяки організаторам конференції, керівництву ННЦ «Інститут біології та медицини» та всім учасникам за можливість бути присутніми на такому цікавому закладі!

До нових зустрічей! 

 

Студентка 4-ого курсу освітньої програми «Лабораторна діагностика»
Стефінів НаталіяНаші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader