IMG 20190520 090850 435Студенти та викладачі кафедри біології рослин долучились до святкування Дня науки.

17.05 в рамках фестивалю "Ландшафтна весна - 2019", який проходив у науковій частині Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна, проведено презентацію "Ландшафтний простір в роботах студентів кафедри біології рослин". Окрім того, студенти всіх курсів спеціальності “Садово-паркове господарство” долучились до монтажу інсталяцій, створених садовими дизайнерами-практиками. Фінал конкурсу цих інсталяцій став центральною подією фестивалю. Робота була доволі напруженою, але вона того вартувала: досвід, набутий у ході вкладання мостіння, створення гравійного покриття, монтажу малих архітектурних форм, важко переоцінити.

18.05 на кафедрі біології рослин проведено платформу "Ландшафтний простір. Основи дизайну та озеленення внутрішніх приміщень" (ауд. 460).
Досвід, отриманий цього року, дозволить студентам спеціальності “Садово-паркове господарство” через рік подати власні розробки на конкурс, і це стане їхньою другою сходинкою до реальної практики садового дизайнера (першу сходинку вони долають в аудиторіях ННЦ “Інститут біології та медицини”).

Доцент кафедри біології рослин
ННЦ «Інститут біологіх та медицини»
Баданіна В.А.