НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 18 травня 2019 року вННЦ «Інститут біології та медицини» стартував проект «Практичні майстер-класи для школярів».

Інститут традиційно приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі серед школярів, залучаючи до неї не лише науково-педагогічних працівників, але й студентів. Всеукраїнська біологічна школа «Від теорії до практики один крок», Всеукраїнська акція «Біологія – наука майбутнього», що проводяться в Інституті вже не перший рік, Всеукраїнська учнівська олімпіада з біології, Всеукраїнський біологічний турнір для школярів – це далеко не повний перелік наших профорієнтаційних площадок.

Ми постійно знаходимось у творчому пошуку, намагаючись знайти нові ефективні форми профорієнтаційної роботи. «Почути - добре, побачити - краще, а найкраще спробувати самому» - розуміння цієї простої істини надихнуло нас на розробку та запуск нового проекту «Практичні майстер-класи для школярів», ініціаторами якого виступили наші студенти - активісти.

«Гербарій від Колумба до сьогоднення», «Фантастичний водний мікрокосмос гідробіонтів», «Біотехнологія навколо нас», «Мікроорганізми - друзі і вороги, красуні і чудовиська», «Знайомі незнайомці: плодова мушка така, як вона є, та з різними мутаціями» - програма дебюту проекту була насиченою та різноманітною. І вона не лише дала змогу наочно продемонструвати майбутнім абітурієнтам переваги навчання в нашому Університеті та привабливість освітніх програм, за якими здійснюється підготовка студентів в ННЦ «Інститут біології та медицини». Що не менш важливо, школярі (а їх зареєструвалося на наші майстер-класи більше 50-и) мали змогу відчути себе в ролі юних біологів – експериментаторів, спробувати на практиці, що таке Біологія!

Ми переконані, що заходи такого спрямування послуговуються профорієнтації школярів, а відтак – формуванню нового покоління студентства, що свідомо обирає свій шлях.

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В. Скрипник

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader