НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

2000px ISO 7010 E003 First aid signsvg11 травня у стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся довгоочікуваний тренінг для студентів та співробітників з надання першої невідкладної допомоги за участю досвідчених інструкторів Товариства Червоного Хреста України Зої Погорілої і Наталії Парфіло.

Загальні принципи першої допомоги та серцево-легеневої реанімації, надання першої невідкладної допомоги потерпілому з частковою непрохідністю дихальних шляхів, при кровотечах, ранах, опіках, травмах – це далеко не повний перелік питань, що розглядалися. Протягом 6 годин учасники тренінгу не лише слухали, але й практично опрацювати прийоми надання допомоги на сучасних професійних манекенах, виконували складні ситуативні завдання.

По завершенню тренінгу його учасники отримали сертифікати міжнародного зразка, які дійсні протягом трьох років з моменту їхньої видачі та визнаються у 190 країнах світу.

Організатори заходу, проведеного за ініціативи студентського активу Інституту та підтримці його дирекції, переконані у користі таких тренінгів, адже навіть прості дії небайдужої людини можуть врятувати чиєсь життя у критичній ситуації.

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В. Скрипник

Дмитро Шепілов,
магістр кафедри
цитології, гістології та репродуктивної медицини

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader