НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Shevch vesna 2017 NOdata site23 - 25 квітня ННЦ «Інститут біології та медицини» радо вітав в своїх стінах учасників XVIІ Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances».

Цього року для участі у конференції, ядро організаційного комітету якого склав актив Ради молодих вчених та Наукового товариства студентів, зареєструвалось понад 150 молодих науковців та студентів з 5 країн світу – Білорусії, Молдови, Польщі, Ірану та України.

Протягом 2 днів на секційних засіданнях активно обговорювалися актуальні питання з різних напрямків сучасної біології: біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, біомедицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, цитології, гістології, ембріології та фізіології людини.
В рамках засідань окремої секції «Загальна біологія для школярів», робота якої стала для Інституту вже традиційною, представляли свої наукові доробки учні старших класів – наші майбутні абітурієнти.
В цьому році за підтримки кафедр фундаментальної медицини, анатомії та патологічної фізіології а також клінічної медицини з успіхом дебютувала секція «Фундаментальна медицина», активну участь у роботі якої взяли студенти, що навчаються на освітній програмі «Медицина» (мова викладання англійська).

Такі конференції є чудовим майданчиком для набуття досвіду початківцям та впевненості у собі та у правильності обраного напрямку наукової діяльності більш досвідченим. Вони є ефективною платформою для спілкування та обміном досвідом між молодими науковцями, що працюють в різних біологічних напрямках послуговуючись розвитку біологічної науки як в Україні та за її межами.

 

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Скрипник Н.В.

Голова Ради молодих вчених
Смірнов О.Є.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader