НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

117 квітня 2019 року Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали учні 7-А (класний керівник Воронкова Людмила Олександрівна) та 7-Б класу (класний керівник Килимник Неля Яківна) Еколого-природничого ліцею №116 міста Києва.

Учні ліцею прослухали науково-популярну лекцію доктора біологічних наук Трохимця Владлена Миколайовича «Експедиція в Антарктиду: міфи та реальність».

В доповіді Владлен Миколайович розповів про XII Українську антарктичну експедицію 2007-2008 рр., коли він протягом року перебував на Українській антарктичній станції «Академік Вернадський». Розповідь була про різні наукові напрямки та дослідження (зоологічні, ботанічні, генетичні, мікробіологічні та вірусологічні), які виконував науковець-біолог на віддаленому клаптику Батьківщини. Крім того, цікавою була інформація щодо побуту українських полярників, свята на станції та про фантастичні антарктичні краєвиди, погодні умови, а також унікальну антарктичну ніч.

Учні задали багато питань українському досліднику Антарктики, що дозволило створити в аудиторію атмосферу зацікавленості та провести жваву дискусію.

 

 Дякуємо лектору та учням за небайдужість до тематики і жваву дискусію!

Організатор зустрічі – д. б.н., професор,
завідувач кафедри біомедицини
Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader