830 листопада 2018 року відбулося чергове засідання Студентського наукового гуртка дієтології кафедри біомедицини Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Гурток було проведено спільно з викладачами та студентами кафедри пропедевтики внутрішньої медицини №2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Розпочала роботу гуртка доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва. У вступному слові вона підкреслила важливість спільної наукової зустрічі та привітала гостів та присутніх. Засідання пройшло в форматі міні-конференції:

Доповідь 1: «Нова парадигма здоров’я: нутріцевтика!».

Доповідач: професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук, професор, академік Академії наук Вищої освіти України МОЙСЕЄНКО Валентина Олексіївна.

Доповідь 2: «Жирова хвороба печінки - епідемія 21 сторіччя!».

Доповідач: Президент Української Печінкової Фундації (ULF), СЕО Global Longevity Institute, завідуюча гастроентерологічним відділенням медичної компанії Ilaya, член Американської (AASLD), Європейської (EASL) та Української асоціації по вивченню захворювань печінки, доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, член комітету по освіті в спеціальній групі по вивченню фіброзу печінки AASLD, кандидат медичних наук МАНЖАЛІЙ Еліна Георгіївна.

Доповідь 3: «Харчування при захворюваннях печінки».

Під керівництвом кандидата медичних наук, доцента кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 2 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Еліни Георгіївни Манжалій виступили: студент-медик 2 курсу Деванш Гупта та студентка-медик Шрея факультету підготовки іноземних громадян Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Доповіді викликали значний інтерес у слухачів та жваву дискусію.

Слідкуйте за анонсами подій! Гурток дієтології обов’язково продовжить свою роботу!

Керівник гуртка – доктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри біомедицини Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

Відповідальний секретар – студент 2 курсу Данило Хандріка

Завідувач кафедри біомедицини