НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Shevch vesna goryzont


СЕКЦІЯ «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ»

В рамках роботи XVI Міжнародної наукової конференції «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances» планується робота секції «Загальна біологія для школярів», на засіданні якої будуть заслухані доповіді зареєстрованих учасників. Для юних дослідників це чудова нагода проявити себе, продемонструвати свої власні наукові наробки та випробувати свій дослідницький потенціал у колі однодумців, захоплених наукою про життя.

Тези доповіді, оформлені згідно загальних для участі в конференції вимог, будуть включені до збірника матеріалів конференції.

! Тези мають містити інформацію про власні дослідження або розробки автора/авторів, бути вичитані, не містити орфографічних, пунктуаційних, стилістичних та смислових помилок. Розміщення графіків, таблиць і рисунків не допускається. Матеріали, що не відповідають вказаним вимогам або тематиці конференції, будуть відхилені. Всі матеріали будуть проходити професійне рецензування, тому просимо до написання матеріалів віднестися відповідально.

Для участі у роботі конференції (секція «Загальна біологія для школярів») необхідно сплатити організаційний внесок у розмірі 100 грн.

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader