Дистанційна робота студентів з дисципліни «Теорія еволюції» на період карантину передбачає самостійне опанування наступних тем:

• Для груп «Мікробіологія», «Імунологія», «Вірусологія», «Цитологія», «Репродуктивна біологія», «Зоологія», «Фізіологія людини і тварин» – «Макроеволюція» та «Головні напрями еволюції»

•  Для груп «Біохімія», «Молекулярна біологія», «Біофізика» та «Генетика» – «Вид і видоутворення» та «Макроеволюція»

З кожної опрацьованої теми студенти мають написати по 1 реферату відповідно до наданого переліку (в межах однієї групи не має бути повторів у виборі теми). Оформлення роботи має відповідати «Правилам оформлення курсових та кваліфікаційних робіт/проектів». Обсяг основного тексту – не менше 7 сторінок; обов'язковою є наявність відповідно оформленого списку використаних джерел. Максимальна оцінка за кожний реферат – 5 балів.

Після виходу з карантину реферати мають бути надані викладачу, що веде семінарські заняття

Ас. Калиновський В.Є.