На Всеукраїнському конкурсі наукових робіт для школярів 9-11 класів «Юний дослідник», проведеному на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, юна науковиця Каміла БЄЛОУС, учениця 9 класу Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, зайняла І місце в секції «Юний еколог» з роботою, виконаною на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка!
Науковий керівник к.б.н., ст. дослідник Наталія НУЖИНА; педагогічний керівник к.б.н., вчитель біології, директор Українського фізико-математичного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка Людмила ЛАТИШЕНКО.
Вітаємо переможницю і керівників проєкту, бажаємо сил і натхнення в подоланні нових вершин науки!
Науково-педагогічний колектив кафедри біохімії
ННЦ "Інститут біології та медицини"
