12 травня 2026 року відбувся іспит КРОК-2 для здобувачів освіти ОПП «Медицина» ОС «Магістр».
Позаду залишилися стоси буклетів, тисячі тестів і колосальне хвилювання перед цим іспитом. Ваш шлях до цього дня був непростим. Разом із інтенсивною підготовкою вам довелося пройти крізь сирени, обстріли та блекаути. Ми знаємо, скільки сил коштували ці безсонні ночі, коли під звуки вибухів та в тривожних очікуваннях в укриттях ви продовжували навчатися.
Ви виявили не просто студентську наполегливість, а справжню мужність, незламність та залізну витримку. Ви довели, що готові бути лікарями за будь-яких умов. Ми щиро пишаємося вашою стійкістю та кожним із вас особисто.
Від імені всього викладацького складу ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка бажаємо вам отримати заслужено високі бали.
Гарант ОПП «Медицина»
Володимир БУЛЬДА
