НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

image00223 травня 2018 р. Ботанічний сад імені акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка відвідали представники Ради Європи і Європейського екологічного агентства, національних органів влади Республіки Білорусь, Республіки Молдова, неурядових організацій та незалежні наукові експерти.

Метою їх візиту в Україну є оцінка достатності Смарагдової мережі для видів птахів, що охороняються Конвенцією про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі (Бернська конвенція) в межах Республіки Білорусь, Республіки Молдова та України.

Для цієї поважної делегації була проведена екскурсія садом, під час якої поважні гості мали можливість ознайомитись з найцікавішими експозиціями наукової частини. Вели екскурсію заступник директора Ботанічного саду Віталій Коломійчук та провідний біолог сектору дендрології Ірина Іванова. Від імені департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Міністерства екології та природних ресурсів науковцям Ботанічного саду була оголошена подяка за цікаву екскурсію та привітний прийом.

 DSC09906  DSC09908  DSC09909

Довідка. Смарагдова мережа – це мережа природоохоронних територій, створена для збереження видів флори і фауни та типів природних оселищ, важливих для Європи. Український перелік складається з 271 території площею 6,2 млн. га що становить близько 10 % території країни. Ця мережа не є повною і потребує розширення в частині пошуку нових територій для збереження окремих видів і природних оселищ, для яких на біогеографічних семінарах Бернською конвенцією визначено недостатній рівень представленості в мережі запропонованих природоохоронних територій.

Більше інформації про цю зустріч можна отримати на сайті Ради Європи

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader