НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Shevch vesna 2018 dataЗ 24 по 27 квітня в стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулася XVI Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна: досягнення біологічної науки / BioScience Advances». Для участі у конференції зареєструвалось 202 учасника з 5 країн світу – Білорусії, Молдови, Польщі, Ірану та України.

На пленарному засіданні фахівець Інформаційного сектору Науково-дослідної частини Університету Л. Уманська розповіла про державні форми підтримки наукових досліджень студентів та молодих вчених, а заступник директора з наукової роботи О. Сокур закликала молодих вчених не згаяти можливості отримати фінансову підтримку на державному рівні для виконання власних досліджень. В рамках пленарного засідання фахівець з пошуку та залучення талантів Міжнародної спеціалізованої фармацевтичної корпорації «Юрія-фарм» В. Прийменко розповіла про діяльність компанії та перспективи працевлаштування майбутніх дипломованих випускників біологів та медиків, а заступник директора з науково-педагогічної роботи Н. Скрипник зазначила яким важливим є налагодження неперервного зв’язку між академічною освітою, наукою та бізнесом для підвищення конкурентоспроможності  сучасного біолога на ринку праці.

 01  02  03

Протягом 2 днів на секційних засіданнях активно обговорювалися актуальні питання біофізики, біоінформатики, біотехнології, біоінженерії, вірусології, мікробіології, імунології, біохімії, біомедицини та фармакології, зоології, екології та раціонального природокористування, молекулярної біології, генетики, прикладної та фундаментальної біології рослин, цитології, гістології, ембріології та фізіології людини. В рамках засідань окремої секції «Загальна біологія для школярів» представляли свої наукові доробки учні старших класів – майбутні абітурієнти.

 04  05  06

У завершальний день за підтримки Центру працевлаштування студентів та аспірантів відбувся ярмарок вакансій «BioChemFair». Тематичні презентації,  інтерактиви зі студентами від фахівців з працевлаштування та підбору кадрів представили: міжнародна компанія-виробник фільтрів для очистки води «Ecosoft», європейська мережа медичних лабораторій «Synevo», ТОВ «Науково-виробниче підприємство «ЄНАМІН», фармацевтична корпорація «Юрія-фарм» та БіоТестЛаб – лідер на ветеринарному ринку України.

 07  08  09

На урочистому закритті конференції були вручені дипломи переможцям конкурсу на кращу усну та стендову доповіді. Заступник директора ННЦ «Інститут біології та медицини» з науково-педагогічної роботи Т. Компанець наголосив, що такі конференції є ефективною платформою для спілкування та обміном досвідом між молодими науковцями,  що працюють на розвиток біологічної науки в Україні та за її межами і запросив до участі в конференції наступного року. Лунали слова подяки організаційному комітету, основу якого склав актив Ради молодих вчених та Наукового товариства студентів ННЦ «Інститут біології та медицини».

 10  11  12

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader