НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 17 грудня 2022 року Почесною грамотою Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI було відзначено студентку кафедри екології та зоології, магістерку 2 року навчання Катерину Пилипко.

 

 

17 грудня 2022 року в рамках II Форуму Фундації жінок пасічниць «Разом до перемоги!» Почесною грамотою Торгово-промислової палати України / Ukrainian CCI було відзначено Катерину Пилипко (кафедра екології та зоології), яка «... впродовж 2022 року показала свою незламну позицію щодо боротьби українського народу проти російської агресії, продовжувала свою професійну діяльність під час військових дій, працювала на підтримку ЗСУ, донатила та волонтерила для підтримки внутрішньо переміщених осіб та захисників, залишалася в Україні.» (більше про нагороду див за посиланням: https://bit.ly/3GnQIJJ).

З перших років навчання у Шевченковому університеті Катерина Пилипко проводить дослідження, пов'язані з моніторингом синдрому руйнування бджолиних колоній (CCD) в Україні, під керівництвом доцента кафедри екології та зоології Наталії Матушкіної. Поважна нагорода не є першою у скарбничці студентки. Катерина є лауреаткою Премії Національної академії наук України для студентів вищих навчальних закладів (2022), володаркою першого місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (2021), лауреаткою науково-дослідницької стипендії «2019 Globalink Research Internship Award» (2019), лауреаткою Гран-прі на Хакатоні «Student Agritech Challenge» (2018) та бронзовою медалісткою Міжнародної біологічної олімпіади (2017). Упродовж багатьох років Катерина є активною членкинею Фундації жінок пасічниць – некомерційної жіночої громадської організації, яка опікується теоретичним й прикладними питаннями пасічникування в Україні.

Прийміть наші щирі вітання, Катерино!

 

 

Kateryna Pylypko

 

 

 

Доцент кафедри екології та зоології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія МАТУШКІНА.

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader