НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embema8 грудня 2022 р. в Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна відбулася чергова онлайн-зустріч учасників Міжнародного проєкту BGCI (Botanic Gardens Conservation International), що була організована координаторами проєкту - вченими Аріадною Рейда (Сіетл, США) і Тоні Елісон.


 

 

Як і в попередні рази, на засіданні були присутні директори 10 ботанічних садів України (учасників проєкту) і фахівці, які опікуються питаннями екоосвіти.

Під час круглого столу було розглянуто низку питань:

- про участь у семінарах з екоосвіти у Тбілісі в листопаді 2022 (А. Прокопів - директор Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка);
- про конференцію з екоосвіти в Арізоні (США) в жовтні 2022 (А. Рейда).
- короткі новини з екоосвітніх проектів, які були виконані 10 ботанічними садами України, а саме, що нового вдалося реалізувати в екоосвітній роботі кожного ботанічного саду;
- результати поїздки з екоосвіти в Грузію і Великобританію в листопаді 2022 (А. Елісон)
- представлення і обговорення результатів опитування, складання плану спільної роботи на наступний рік

Під час круглого столу учасники мали змогу поговорити не тільки про поточні будні і насущні проблеми, а й поділитися новими ідеями, спрямованими на популяризацію екологічної освіти та розвиток ботанічних садів.

Марина Гайдаржи (директор Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна) розповіла про отриманий досвід організації співпраці з волонтерами і активістами, які протягом року допомагали працівникам саду доглядати за рослинами та виконували інші роботи. «У попередні роки Ботанічному саду допомагали студенти закладів вищої та професійно-технічної освіти, які проходили практику і одночасно здобували знання про рослини, їх особливості, використання тощо. Цього року, з огляду на сьогоднішні труднощі і обставини, практичні заняття, екскурсії та інші пов′язані заходи у Ботанічному саду призупинені, тому волонтерська допомога є надзвичайно важливою» - зазначила директор.

Міжнародний проєкт BGCI об’єднує ботанічні сади, а круглі столи, організовані Partnerships for Nature, налаштовують на плідні дискусії, обмін думками і досвідом.

 

 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader