Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ibmknu/biomed.knu.ua/www/images/stories/span style="background-color"

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/span style="background-color"

Kafedra virusologii LOGOВикладачі ННЦ «Інститут біології та медицини» Алла ХАРІНА (кафедра вірусології) і Юлія ФАЙДЮК (кафедра мікробіології і імунології) взяли участь у роботі конференції «Viruses of Microbes 2022», яка відбулася 18-22.07.2022 р. у м. Гімарайнш, Португалія.

Цьогорічна конференція «Viruses of Microbes» зібрала близько 700 учасників з різних куточків світу і була присвячена висвітленню останніх досягнень у галузі досліджень бактеріофагів. Значна увага наукової спільноти приділялась питанням фаготерапії бактеріальних інфекцій на тлі загрозливої для людства ситуації з антибіотикорезистентністю. На конференції Україну представляли викладачі ННЦ «Інститут біології та медицини» Юлія ФАЙДЮК і Алла ХАРІНА, співробітники інституту мікробіології та вірусології імені Д.К. Заболотного Марина ЗЛАТОГУРСЬКА і Наталія ШЕНДЕРОВСЬКА. Окрім активного наукового обговорення колеги також реалізовували футболки, «вірусологічний» дизайн яких був розроблений волонтерами з Польщі. Кошти, виручені з продажу футболок, надійшли у фонд допомоги українцям, постраждалим через війну.

{gallery}stories//News/2022/Vom22{/gallery}

Висловлюємо глибоку вдячність польським колегам за підтримку, допомогу і щирі емоції!

За матеріалами
кафедри вірусології