Kafedra biofisiki LOGOДо програми встановлення побратимських взаємовідносин з університетами України (twin universities) вже долучились 44 британських організацій.

У статті в газеті Guardian наводиться багато прикладів такої співпраці, від заміни 110 вікон у Сумському державному університеті до організації спільних освітніх проєктів.

Інформацію наведено з посиланням на цю публікацію «The idea is to make sure that when the war with Russia ends, Ukraine’s universities will still exist, so their staff and students can help rebuild the battered country».

Зокрема, до нас вже звернулись колеги з Королівського університету Белфасту, де наші студенти зможуть безкоштовно взяти участь у літній 6-тижневій студентській дослідницькій програмі.

завідувач кафедри біофізики та медичної інформатики
проф. Олександр ЖОЛОС