НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra virusologii LOGO12 квітня 1962 р. сталася знаменна подія: у Київському національному університеті була створена кафедра вірусології - єдина університетська кафедра, яка з усього різноманіття мікроскопічних об’єктів вже ось шістдесят років займається вивченням виключно вірусів. І сьогодні наша кафедра залишається унікальною, оскільки в Європі лише вона готує вірусологів фундаментально біологічного спрямування!

 

 

Кафедра вірусології пройшла цікавий шлях становлення від вивчення епідемічних штамів вірусу грипу та впливу магнітних полів на організацію вірусних частинок до екології, епідеміології та еволюції вірусів. На кафедрі створена власна наукова школа «Структура та функції вірусів за різних екологічних умов», яка була заснована двома завідувачами кафедри: професорами А.Л. Бойком та В.П. Поліщуком.

Час не стоїть на місці, і сьогодні, в епоху екологізації, пандемій та інших вірусологічних викликів, ми працюємо над широким спектром проблем від вивчення вірусів в Антарктиді до встановлення та мінімізації вірусологічних ризиків у виробництві.

При цьому ми не забуваємо і про освітній вишкіл наших учнів. Ми пишаємося своїм основним здобутком – цілими поколіннями наших студентів, які наразі працюють за фахом у 30 країнах світу. Вони є наочним доказом користі нашої спільної праці. Наші випускники стали дослідниками, завідувачами лабораторій, викладачами, менеджерами проєктів, директорами компаній, радниками міністерств та профільними експертами. Вони є сенсом та продовженням життя нашої кафедри!

У теперішні буремні часи ми з гордістю і натхненням дивимося на вражаючий шлях, яким прямувала наша кафедра. Її досягнення та здобутки дозволяють нам впевнено дивитися у майбутнє. Ми знаємо, хто ми є, навіщо ми тут і чого ми варті.

В ці часи співробітники кафедрі знаходяться в Україні і працюють для нашого світлого майбутнього!

Наш дружній колектив вітає з 60-річчям кафедри вірусології усіх, хто доклав і докладає зусиль до її становлення та роботи, хто вважає себе дотичним до кафедри або ж просто охоче популяризує вірусологію у світі!

Dept 60 Last

 

Тримаймося, єднаймося та працюймо!

 

Колектив кафедри вірусології

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader