Kafedra biologii roslyn LOGOВикладачі та молоді вчені кафедри біології рослин Марія Коваленко, Олександр Смірнов та студентка 4-го курсу ОС "Бакалавр" ОП "Біологія" Тетяна Левенець посіли 2-ге місце у конкурсі відеоробіт, оголошеному міжнародною організацією з координації глобальних досліджень пшениці The Wheat Initiative, у номінації Individual Abiotic Stress/Phenotyping Work.

До участі у конкурсі запрошували молодих науковців, що працюють у галузі фенотипування та визначення толерантності пшениці до абіотичних стресів.

Коваленко М., Левенець Т. та Смірнов О. представили роботу "Agar gel phenotyping of roots as rapid and sensitive assay of wheat response to edaphic factors", методологічні аспекти якої нещодавно були опубліковані у фаховому виданні "Agraarteadus: Journal of Agricultural Science".

Усі відео переможців можна переглянути на сайті The Wheat Initiative.

Wheat initiative prize

Вітаємо молодих учених та бажаємо нових звершень на науковій ниві!

Кафедра біології рослин