Запрошуємо на нове засідання гуртка нейробіології та вищої нервової діяльності імені Володимира Правдича-Немінського. На засіданні будуть обговорені механізми синаптичної обрізки, її особливості в процесі онтогенезу, а також ролі в розвитку психопатологій.
Доповідач: Величко Юлія, студентка катедри фізіології та анатомії ННЦ «ІБМ».
⏳Коли: 30 квітня, о 16:00.
📍Де: «Кофактор» (466 аудиторія) або Zoom за посиланням.
Доєднуйся до спільноти гуртка в Discord, аби не пропустити наступні зустрічі.
Куратор наукового клубу кафедри фізіології та анатомії
Ярослав СУБІН
