
21 квітня 2025 року (понеділок) о 15.00 Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх вступників до аспірантури на Консультативну зустріч, під час якої Ви зможете ознайомитись з переліком освітніх програм та особливостями правил прийому, за якими буде здійснюватися набір здобувачів освіти до аспірантури у 2025 році.
Зустріч буде проводитись із застосуванням дистанційних технологій.
Місце проведення:
Онлайн. З використанням програми ZOOM
https://knu-ua.zoom.us/j/85248765716?pwd=2Cw9e2eX3hglsAaaGMDfgGzNl0SaO6.1
Ідентифікатор конференції: 852 4876 5716
Код доступу: 488550
Дата і час проведення: 21 квітня (понеділок) 2025 року, 15:00
Не втратьте нагоду підготуватися до вступу впевнено та з розумінням усіх етапів процесу!
Приєднуйтесь – чекаємо саме на вас!!!!
Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Оксана ЛИНЧАК
