
22 квітня 2025 року (вівторок) о 16.30 Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх вступників до магістратури на Консультативну зустріч, під час якої Ви зможете ознайомитись з переліком освітніх програм та правилами прийому, за якими буде здійснюватися набір здобувачів освіти на другий (магістерський) рівень у 2025 році.
Зустріч буде проводитись із застосуванням дистанційних технологій.
Місце проведення:
Онлайн. З використанням програми ZOOM
https://knu-ua.zoom.us/j/85799499507?pwd=0OfFFFSyqXBPQDo6Ksajd9QJeaNEoJ.1
Ідентифікатор конференції: 857 9949 9507
Код доступу: 442351
Дата і час проведення: 22 квітня (вівторок) 2025 року, 16:30
Не втратьте нагоду підготуватися до вступу впевнено та з розумінням усіх етапів процесу!
Приєднуйтесь – чекаємо саме на вас!!!!
Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Оксана ЛИНЧАК
