Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017

З 1 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» стартує ІХ Всеукраїнська волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього". Починаючись в 2013 році як ініціатива групи ентузіастів, сьогодні вона перетворилася на загальноінститутський рух, який охоплює студентів практично усіх курсів.

Популяризація науки серед населення ніколи не втрачає своєї актуальності. Молодь повинна розуміти, що Україна має реальний потенціал, можливості розвивати науково-технічну сферу та впроваджувати найновіші технології та інновації, бути конкурентоспроможною на світовому ринку. А в надскладних умовах сьогодення наука має забезпечити формування ефективного фундаменту для нашого економічного відновлення та подальшого розвитку.

Фахівці медико-біологічного профілю Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже протягом багатьох років втілюють у життя цю ідею, у тому числі і на рівні популяризації біології і суміжних до неї наук. Волонтерська акція "Біологія – наука майбутнього", яка проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, є одним із таких заходів. Вона спрямована, в першу чергу, на демонстрацію важливості й перспективності біологічних наук в сучасному світі, зацікавлення молодого покоління проблемами життя на різних рівнях його організації. А отже, вона послуговується професійній орієнтації молоді, формуванню нового покоління студентства, яке свідомо обирає свій шлях.

Координаторами та організаторами акції цього року, вже традиційно, є заступник директора з науково-педагогічної роботи Н.В. Скрипник та асистент кафедри мікробіології та імунології Ю.М. Юмина.

Запрошуємо до участі в акції всіх, кому не байдуже майбутнє нашої біології, всіх, хто відчуває в собі і сили і бажання розповісти молоді про те, чим живе сьогодні фундаментальна та прикладна біологія та суміжні з нею наукові галузі, «на кого» і «як» вчать в нашому Інституті! Біологія – цариця наук! Всі хто поділяє нашу точку зору – приєднуйтесь до акції!

Увага!!! Бажаючі взяти участь у Всеукраїнській волонтерській акції «Біологія – наука майбутнього» мають пройти реєстрацію.

Реєстраційна форма

Координатор
Всеукраїнської волонтерської акції
«Біологія – наука майбутнього»