Анонси подій

Bioshkola LOGOННЦ «Інститут біології та медицини» за сприяння Міністерства освіти і науки України розпочинає проведення X Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок»

Складні умови сьогоднішнього часу змусили нас переглянути наші плани щодо проведення Біошколи у літньому форматі. Проте слова «Обіцяв – виконай!» - для нас не просто слова, це одна з цеглин того фундаменту, на якому вибудовано наш Інститут. Ми змінили формат проведення Всеукраїнської біологічної школи «Від теорії до практики один крок», поєднавши її з освітньо-науковим проєктом «Університет майбутнього». Ми дещо змінили наші плани, проте від них не відмовились! Освіта – наш фронт і ми його втримаємо!

Наша школа – це практичні курси з різних біологічних напрямів, лекції провідних спеціалістів із сучасних питань біології, можливість об’єктивно оцінити рівень своєї біологічної компетенції та окреслити для себе коло питань, яким слід приділити більше уваги. Крім того, це унікальна можливість поспілкуватися з однодумцями та суттєво розширити коло друзів з різних куточків країни!

Цільова аудиторія: учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, здобувачі вищої освіти – всі, кому цікаві сучасні біологічні науки у їх практичному, прикладному аспекті.

Проведення занять в нашій Школі буде відбуватися у вихідні дні із застосуванням дистанційних технологій.

Програма 1 сесії:

Кабінет «Біотехнологія. Біохімія»: Біотехнології: новітні розробки та перспективи у сфері діагностики - к.б.н., асистент кафедри біохімії Галенова Тетяна Іванівна.

Дата проведення 1 сесії: 01.10.2022 р. (субота)
Час проведення: 14:00 - 16:00

Підключитися до конференції Zoom:

Код доступу: 9hQp6z

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у роботі нашої Школи!
Твоя освіта – важлива для відбудови України!!!

Голова Координаційної ради
Всеукраїнської біологічної школи
«Від теорії до практики один крок»,
голова програмного комітету