Анонси подій

animation2Запрошуємо Вас до участі у роботі ІV Міжнародної наукової конференції “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті”, яка відбудеться 22-23 вересня 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини».

Всупереч усім перешкодам та небезпекам, що обумовлені військовим станом в країні, ми вважаємо за свій обов’язок підтримати наукову спільноту у прагненні демократичного розвитку сучасної науки. Саме тому ми вирішили провести наш захід на початку нового навчального року в Україні. Чекаємо на Вас у стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка та у віртуальному просторі, який буде забезпечувати взаємодію всіх учасників в ході проведення конференції.

Ми продовжуємо реєстрацію та прийом тез через офіційний сайт конференції та чекаємо на Вашу участь у формі усної доповіді, електронного постеру або заочної публікації тез.

Раді також повідомити, що учасникам надається додаткова можливість опублікувати представлені на конференції матеріали у вигляді короткої статті у журналі «Biotechnologia Acta» із присвоєнням DOI, що значно підвищить індекс цитування представлених матеріалів. Для цього необхідно, додатково до реєстрації на сайті та відправки коротких тез, надіслати розширені матеріали у вигляді рукопису, "оформленого згідно з правилами журналу для авторів", на електронну скриньку Організаційного комітету конференції Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Правила оформлення статті та зразок за цим посиланням. Ця опція доступна як для тих учасників, що вже надіслали тези, так і для нових учасників.

Увага! Грантова підтримка від EFIS!

Шановні молоді науковці, студенти та аспіранти! Раді вам повідомити, що "The European Federation of Immunological Societies (EFIS) надає для нашої конференції ІV Міжнародної наукової конференції “Мікробіологія та імунологія – перспективи розвитку в XXI столітті” фінансову підтримку.

У зв’язку з цим, ми маємо можливість відзначити авторів кращих усних та стендових/постерних доповідей грошовою винагородою. Заохочуємо до участі та презентації своїх робіт талановитих молодих науковців!

Всім студентам та аспірантам, які вже надіслали тези, буде відшкодовано їх публікацію у збірці. Також першим 50 учасникам (студентам та аспірантам), які надішлють тези після 5 серпня, буде забезпечено безкоштовну публікацію матеріалів у збірці конференції.

Програма конференції включає наступні тематики:

Секція “Імунологія”
• Фундаментальні дослідження в імунології: молекулярні механізми функціонування імунної системи.
• Імунопатологія та роль імунної системи у патологічних станах людини і тварин.
• Імунодіагностика: перспективи застосування у медицині, ветеринарії, рослинництві та у виробничих (технологічних) процесах.
• Імунобіотехнологія та імунотерапія.

Секція “Мікробіологія”
• Мікроорганізми в патологічних процесах
• Життєдіяльність мікроорганізмів за екстремальних умов
• Прикладні аспекти мікробіології