НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Анонси подій

newlogo with heart new 05.12.2017 Університет продовжує масове щеплення проти COVID-19. Студентський парламент Університету та Студентський парламент ННЦ «Інститут біології та медицини» на своїх інтернет-платформах проінформували здобувачів освіти про заплановану на 20 вересня вакцинацію повнолітніх студентів, курсантів і аспірантів, та з використанням Гугл-форми зібрали дані про бажаючих пройти таку вакцинацію. Запланована вакцинація буде проведена у гуртожитках і корпусах Університету, де це можливо, а також в Університетській клініці.

 

У тому разі, якщо здобувачі освіти з певних причин не змогли зареєструватися на використаній Гугл-формі, проте мають бажання пройти вакцинацію, вони повинні 14-15 вересня звернутися до медичної сестри - Лавреги Людмили Володимирівни (корпус ННЦ «Інститут біології та медицини», кім. 345, з 9:00 до 15:00 годин).

Якщо співробітники Інституту, які не мали можливості пройти вакцинацію до цього, мають бажання пройти вакцинацію 20 вересня, вони повинні звернутися до медичної сестри - Лавреги Людмили Володимирівни у вказані терміни.


Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Олена ГАДІЛІЯ

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader