Анонси подій

logoУ зв’язку із заходами з протидії розповсюдження коронавірусу COVID-19, ННЦ «Інститут біології та медицини» з 17 березня 2020 року переходить на дистанційну форму комунікацій.

З усіма питаннями ви можете звернутися за телефоном у робочий час: (044) 521 35 98, або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У разі крайньої необхідності, ви можете записатися на прийом онлайн за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прийом буде здійснюватися один раз на тиждень (по середах) після отримання підтвердження на електронну пошту із зазначенням точного часу візиту

Дякуємо за розуміння!