04 червня 2019 року о 15:00 в актовій залі ІПО (вул. Васильківська, 36) відбудуться урочистості з нагоди випуску магістрів денної форми навчання ННЦ "Інститут біології та медицини" КНУ імені Тараса Шевченка.

| Місце проведення: | Інститут післядипломної освіти 2 поверх, актова зала. м. Київ, вул. Васильківська, 36 |
| Дата і час проведення: | 04 червня 2019 року, о 15:00 |
Запрошуються всі бажаючі!
Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
з науково-педагогічної роботи (виховна робота)
О.Г. Короткий