Суспільство – невід’ємна частина нашого життя, і кожному хотілося б почувати себе захищеним у будь-якій непередбачуваній ситуації. Саме тому студентський актив за підтримки дирекції ННЦ "Інститут біології та медицини" ініціював проведення 11 травня в стінах нашого Інституту 6-годинного тренінгу надання першої (домедичної) допомоги.
Вперше до ННЦ "Інститут біології та медицини" завітає інструктор з Товариства Червоного Хреста України з усім необхідним обладнанням для того, щоб навчити правильно діяти в екстрених ситуаціях. Ми переконані, що студенти біологічних та медичних спеціальностей мають знати базові прийоми порятунку життя та надання першої невідкладної допомоги.
Курси проводяться на безоплатній основі, а по їхньому завершенні Ви зможете отримати сертифікати міжнародного зразка.
Звертаємо увагу, що 11 травня є навчальним днем (за розкладом вівторка 30 квітня) і організатори заходу не надають звільнень від занять для участі у тренінгу.
| Місце проведення: | Навчально-науковий центр «Інститут біології та медицини» аудиторія 434 |
| Дата і час проведення: | 11 травня 2019 року (субота), з 10:00 до 16:00 |
Кількість місць обмежена, тому швидше заповнюйте реєстраційну Гугл-форму!
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!
Даниленко Єлизавета,
студентка 2 курсу,
секретар НТС ННЦ "Інститут біології та медицини"

