На ІІ (міському) етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів при «Київській Малій академії наук учнівської молоді» 2025 року, учениця 10 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вероніка ВІТРЕНКО зайняла ІІІ місце в секції «Охорона здоров'я» з роботою "Аналіз якості сну та харчової поведінки учнів ліцею", виконаною з допомогою спеціалістів кафедри біомедицини.
Науковий керівник: Швець Юлія Вікторівна, к.б.н, доцент кафедри біомедицини.
Педагогічний керівник: Латишенко Людмила Анатоліївна, к.б.н., вчитель біології Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Вітаємо нашу переможницю та керівників проєкту. Бажаємо натхнення, сміливості не зупинятись на досягнутому та вперто рухатись вперед до нових звершень!
К.біол.наук, доцент кафедри біомедицини
Юлія ШВЕЦЬ
