19-20 лютого у Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» в онлайн-форматі був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальностей «Біологія», «Екологія», «Медицина», «Садово-паркове господарство» та «Технології медичної діагностики та лікування (лабораторна діагностика)»
Усі роботи було виконано на достатньо високому науковому рівні. Новизна та актуальність робіт була підтверджена та апробована успішними виступами на Міжнародних та Всеукраїнських конференціях, а результати опубліковані у спеціалізованих фахових виданнях.
Переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
| Спеціальність «Біологія» | ||
| Шевчук Анастасія | І місце | |
| Мешко Владислава | ІІ місце | |
| Власова Тетяна | ІІ місце | |
| Морміль Олександра | ІІІ місце | |
| Кеда Аріна | ІІІ місце | |
| Маляренко Яна | ІІІ місце | |
| Спеціальність «Екологія» | ||
| Новосельцева Юлія | І місце | |
| Косолап Луна |
ІІ місце | |
| Шпак Анастасія | ІІ місце | |
| Грицай Вікторія |
ІІІ місце | |
| Коноваленко Марія | ІІІ місце | |
| Терех Дарина | ІІІ місце | |
| Спеціальність «Медицина» | ||
| Шулдякова Ярослава | І місце | |
| Ковальська Вікторія | ІІ місце | |
| Яловенко Ольга | ІІІ місце | |
| Спеціальність «Садово-паркове господарство» | ||
| Бухтіярова Марія | І місце | |
| Синельник Максим | ІІ місце | |
| Гладун Наталія | ІІІ місце | |
| Корнійчук Микита | ІІІ місце | |
| Спеціальність «Технології медичної діагностики та лікування (Лабораторна діагностика)» | ||
| Пахомова Ганна | І місце | |
| Кімак Катерина | ІІ місце | |
| Черкасова Анастасія | ІІ місце | |
| Шумак Єлизавета | ІІІ місце | |
Бажаємо всім учасникам подальших наукових звершень!
Заступниця голови оргкомітету,
голова Ради молодих вчених ННЦ «Інститут біології та медицини»
Тетяна ТЕСЬОЛКІНА
