
На міському етапі всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів при «Київській Малій академії наук учнівської молоді» 2025 року, учениця 11 класу ліцею № 59, Голосіївського району Юліана Бутилюк зайняла ІІ місце в секції «Екологія» з роботою, виконаною на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» КНУ імені Тараса Шевченка!
Науковий керівник – к.б.н., ст. дослідник, асистент кафедри біохімії Наталія НУЖИНА; педагогічний керівник – вчитель біології ліцею № 59 Алла НАУМЕНКО.
Вітаємо переможниця і керівників проєкту, бажаємо сил і натхнення в подоланні нових вершин науки!
К.б.н., ст. дослідник,
асистент кафедри біохімії
Наталія НУЖИНА
