13 лютого 2025 цього року на запрошення керівництва КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Броварської міської ради Київської області кафедра педіатрії, акушерства і гінекології взяла участь в організації і роботі Української школи медсестринства. Організаторами цього заходу були: кафедра педіатрії, акушерства і гінекології ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка та редакція «Журналу головної медичної сестри».
Після ознайомлення з роботою Центру лектори завідувач кафедри Наталія Молочек та асистент кафедри Алла Кізім прочитали цікаві і практичні доповіді за темами «Дитина раннього віку: особливості розвитку, догляду і медсестринського менеджменту», «Цифрове покоління: радіти чи засмучуватися», «Питання атестації, післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку фахівців з медичною та фармацевтичною освітою». Майже 70 медичних сестер, які працюють з пацієнтами педіатричного профілю, змогли поспілкуватися з лекторами і отримати відповіді на свої запитання.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6992-ukrajinska-shkola-medsestrinstva-u-brovarakh-2.html#sigProId4c1e30bc58
Залишилися надзвичайно позитивні враження, тож готуємося до наступних зустрічей!
Асистент кафедри педіатрії, акушерства і гінекології
Алла Кізім
