Перше засідання імунологічного гуртка у цьому році відбулося 12 лютого з використанням дистанційних технологій. Зустріч була організована у вигляді інтерактивного колоквіуму викладачами кафедри мікробіології та імунології для студентів молодших курсів.
На захід завітали студенти як другого курсу, що вже познайомилися із імунологією на лекціях з обов’язкової дисципліни для біологів, так і студенти першого курсу, які роблять свої перші кроки на шляху вивчення біологічних наук в Університеті. Студенти мали можливість дізнатися про те, як пов’язане ментальне та фізичне здоров’я, а також чому імунний захист залежить від емоційного стану людини. Також були розвінчані популярні міфи про імунітет. Студенти отримали можливість продемонструвати свої знання та отримати «подарунки», взявши участь в інтелектуальному змаганні.
Чекаємо на нові зустрічі у стінах ННЦ «Інститут біології та медицини» та на кафедрі мікробіології та імунології.
Велика подяка нашим захисникам - воїнам ЗСУ - за можливість навчати і навчатися в стінах рідного ННЦ!
Доцент кафедри
мікробіології та імунології
Марія РУДИК
