01.02.2025 р. у спортивній залі Інституту геології відбувся відкритий турнір Київського національного університету імені Тараса Шевченка з баскетболу 3х3. У змаганнях приймали участь шість команд.
Перемогу здобула команда «Двір», яка складалась з гравців збірної університету з баскетболу.
Організацію та проведення змагань взяли на себе викладачі кафедри фізичного виховання та спорту ННЦ «Інститут біології та медицини»: головний суддя Порадник Костянтин, суддя Любов Коробко, суддя - інформатор Інна Глушенко, секретар змагань Лариса Духнова.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6883-vidkritij-turnir-kijivskogo-natsionalnogo-universitetu-imeni-tarasa-shevchenka-z-basketbolu-3kh3-2.html#sigProId7a9a6b8188
Вітаємо наших переможців!
