На першому національному форумі талановитої молоді 24 січня відбулось урочисте нагородження лауреатів Премії президента України для молодих вчених в 2024 році.
Цьогоріч лауреатами премії стали викладачі ННЦ «Інститут біології та медицини»:
1. Наталія Нікітіна, PhD, асистент кафедри біохімії та Олеся Калмикова, PhD, асистент кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини (відзначена робота «Механізми розвитку патологічних станів, асоційованих з ожирінням, та розробка методів їх корекції»);
2. Євген Стогній, PhD, асистент кафедри біохімії та Андрій Сіромолот, к.б.н., асистент кафедри технологій медичної діагностики та лікування за роботу «Одержання та застосування протеїнів для діагностики і лікування інфекційних та неінфекційних захворювань» у складі колективу Інституту біохімії імені О. В. Палладіна Національної академії наук України;
3. Тарас Задворний, к.б.н., доцент кафедри мікробіології та імунології за роботу «Ідентифікація панелей біомаркерів для прогнозування перебігу раку передміхурової залози високого ризику прогресії» у складі колективу Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького Національної академії наук України.
Колектив лауреатів щиро вдячний своїм науковим керівникам та наставникам рідної Alma mater за всеосяжну та постійну підтримку в проведенні наукових досліджень, навіть за складних умов воєнного часу.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6880-vruchennya-premiji-prezidenta-ukrajini-dlya-molodikh-vchenikh-2.html#sigProId6e8d18d4e7
Дякуємо нашим захисникам за можливість працювати та
продовжувати вторити наукові відкриття!
За матеріалами лауреатів Премії Президента України для молодих вчених
