Від імені редакції "Вісника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Біологія" сердечно вітаємо всіх співробітників та здобувачів освіти ННЦ «Інститут біології та медицини» з Різдвяними святами та прийдешнім Новим 2025-им роком!
Щиро дякуємо вам за невтомну працю, творчий підхід і високу якість ваших наукових досліджень та експертних оцінок, які сприяють розвитку нашого Журналу. Ваша наполегливість та професіоналізм є невід’ємною частиною успіху нашої наукової спільноти.
Нехай ці святкові дні принесуть у ваші домівки тепло, гармонію та щастя. Бажаємо вам і вашим близьким міцного здоров’я, натхнення для нових відкриттів і невтомної віри у нашу Перемогу. Нехай 2025 рік стане часом нових звершень та реалізації всіх задумів!
З вдячністю та надією на співпрацю у подальшому,
Юлія ЦЕЙСЛЄР
відповідальний редактор
"Вісника КНУ імені Тараса Шевченка. Біологія"
