17 грудня 2024 року студенти 6-го курсу ОР «Магістр» спеціальності 222 «Медицина» ННЦ «Інститут біології та медицини» склали іспит з обов’язкової навчальної дисципліни «Акушерство і гінекологія». Студенти успішно впоралися із запропонованими завданнями та відповіли на питання екзаменаційних білетів.
Екзаменатор, доцент кафедри педіатрії, акушерства і гінекології Валерій Ющик відзначив високу обізнаність і хорошу підготовку більшості студентів. Іспит склали всі студенти, боржників немає.
Кафедра педіатрії, акушерства і гінекології щиро вітає студентів із успішним завершенням сесії і бажає подальших успіхів у наступному семестрі!
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6820-studenti-mediki-6-go-kursu-uspishno-sklali-ispit-2.html#sigProIda8edb7440f
Асистент кафедри педіатрії, акушерства і гінекології
Алла КІЗІМ
