16 грудня 2024 року відбувся останній іспит зимової сесії у студентів-бакалаврів 2-го курсу ОПП «Лабораторна діагностика» (Спеціальність – 224 «Технології медичної). Іспит з дисципліни «Лабораторна діагностика паразитарних інвазій», який проводили проф. Гарманчук Л.В. та доц. Балан П.Г., показав гарні результати: всі студенти його склали виключно на «добре» та «відмінно». Наполеглива праця впродовж семестру гарантувала й гарний підсумок. Вітаємо студентів та бажаємо їм подальших успіхів!
.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6818-bez-svitla-ale-z-garnim-nastroem-2.html#sigProId2954ff9482
Професор кафедри екології та зоології
Людмила ГАРМАНЧУК
Доцент кафедри екології та зоології
Павло БАЛАН
