12 грудня 2024 року успішно склали іспит з дисципліни за вибором "Професійні хвороби" студенти-медики 6 курсу. Попри відсутність електрики на початку, іспит відбувся згідно запланованого регламенту.
Студенти успішно впоралися із запропонованими завданнями та відповіли на питання екзаменаційних білетів. Екзаменатор, професор кафедри внутрішньої медицини Тарас Чабан відзначив високу обізнаність більшості студентів не лише в рамках узгодженої навчальної програми, але і у суміжних темах.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6814-majbutni-mediki-vipuskniki-sklali-ispit-2.html#sigProId8a1c923b5a
Вітаємо майбутніх колег з успішним складанням сесії!
Екзаменатори:
професор кафедри внутрішньої медицини Тарас Чабан
асистент кафедри внутрішньої медицини Ярослав Кармазін
