Студенти 2 курсу ОП «Біологія» (ОР «Бакалавр») ННЦ «Інститут біології та медицини» успішно склали іспит з обов’язкової навчальної дисципліни «Мікробіологія», не зважаючи на графіки відключення електроенергії та інші труднощі сьогодення українських студентів та викладачів.
Кафедра мікробіології та імунології сердечно вітає всіх студентів із успішним завершенням вивчення основ мікробіології та бажає МАКРОуспіхів у подальшому навчанні!
Будемо раді і в майбутньому бачити всіх наших студентів в стінах ННЦ та в навчальних аудиторіях кафедри!
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6806-ispit-z-mikrobiologiji-uspishnij-zavershalnij-shtrikh-u-vivchenni-disitsiplini-2.html#sigProIdb480fc3675
Велика подяка нашим захисникам - воїнам ЗСУ - за можливість проводити навчання та іспити в стінах рідного ННЦ!
Доцент кафедри мікробіології та імунології
Марія РУДИК
