12 грудня 2024 року відбувся іспит з дисципліни "Ботаніка" у студентів першого курсу, які навчаються за ОП «Біологія».
Близько 100 студентів розмістились у великій (212) аудиторії і зосереджено відповідали на питання екзаменаційних квитків. Іспит проходив у спокійній доброзичливій атмосфері. Хтось зі студентів вже за 30 хвилин від початку іспиту здав заповнений бланк з відповідями, а комусь знадобилось значно більше часу. Наполегливість, старанність, цілеспрямованість дали плідні результати: більшість студентів успішно склали іспит.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6802-ispit-bez-trivog-2.html#sigProIde82680ca54
Вітаємо! І до зустрічі на старших курсах!
Екзаменатори:
доценти кафедри біології рослин
Владислава БАДАНІНА та Олена ВАШЕКА
