14 листопада 2024 року відбулося засідання Студентського наукового гуртка «ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА».
Тема доповіді: «Сучасна патологія»
Доповідач: Кошик Олена Олександрівна - завідуюча патоморфологічним відділенням. Лікар-патологоанатом вищої категорії, член Європейського товариства патологів (ESP), Американської та Канадської Академії Патології (USCAP), Міжнародної академії патології (IAP). Основна спеціалізація та професійні інтереси лікаря - пухлини м’яких тканин, патологія кісткової системи, пухлини молочної залози, легень та шкіри.
Доповідач розкрила все про сучасні виклики з вивчення патологічних процесів, хто такий патологоанатом, чим насправді він займається, висвітлила всі аспекти роботи. Олена Олександрівна поділилася чому варто обрати саме інтернатуру в CSD LAB з патологічної анатомії. Час проведений на засіданні промайнув миттєво, оскільки всім присутнім було цікаво та корисно послухати доповідь. Доповідь закінчилася теплою дискусією та запитаннями від слухачів.
Зустріч відбулася у форматі офлайн та онлайн, на ній були присутні здобувачі освіти різних курсів та програм підготовки (ОП “Медицина” та ОП “Лабораторна діагностика”), науковці та викладачі Інституту. В умовах дефіциту професійного спілкування під час війни та зустрічі на студентському науковому гуртку Лабораторна діагностика вже традиційно стали з одного боку дружніми, а з іншого – пізнавальними та професійними.
Цікавим бонусом було проведення розіграшу призів серед учасників опитування на засіданні гуртка.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6787-rozshirene-zasidannya-studentskogo-naukovogo-gurtka-laboratorna-diagnostika-3.html#sigProId030ef17ad8
Дякуємо доповідачу за професійну та цікаву доповідь, а всім присутнім за зацікавленість і приємне спілкування!
Стежте за анонсом роботи гуртка на сторінці нашого сайту та у профілі гуртка в
До наступних зустрічей! З нами буде цікаво!
Голова Студентського наукового гуртка "Лабораторна діагностика"
асистент кафедри біомедицини
ННЦ "Інститут біології та медицини"
Вікторія КОНОПЕЛЬНЮК
