29 листопада цього року на запрошення керівництва КНП «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради кафедра педіатрії, акушерства і гінекології взяла участь у роботі Української школи медсестринства. Організаторами цього заходу були: ГС «Національна спілка медичних сестер приватної практики», редакція «Журналу головної медичної сестри» ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
На запрошення та за особистої участі директора лікарні Зимак-Закутньої Наталії Олегівни і головної медичної сестри Козак Олени Михайлівни лектори мали змогу ознайомитися зі структурою, та роботою відділень закладу, обмінятися досвідом у лікуванні найпоширеніших дитячих захворювань. Дуже вразило і відділення реабілітації.
Після ознайомлення з роботою лікарні та зустрічі з лікарями, лектори завідувач кафедри Наталія Молочек та асистент кафедри Алла Кізім прочитали цікаві і практичні доповіді за темами «Дитина раннього віку: особливості розвитку, догляду і медсестринського менеджменту», «Особливості корекції психо-емоційного стану та сну у дітей на тлі збільшення тривожності в умовах війни», «Питання атестації, післядипломної освіти та безперервного професійного розвитку фахівців з медичною та фармацевтичною освітою». Біля 100 медичних сестер змогли поспілкуватися з лекторами і отримати відповіді на свої запитання.
Залишилися надзвичайно позитивні враження, тож готуємося до наступних зустрічей!
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6781-ukrajinska-shkola-medsestrinstva-u-khmelnitskomu-2.html#sigProIde915652663
Асистент кафедри педіатрії, акушерства і гінекології
Алла Кізім
