♟️ 11-12 листопада в КПІ імені Ігоря Сікорського відбувся чемпіонат м. Києва з шахів серед студентських команд ЗВО. В змаганнях взяли участь 19 команд.
У складі збірної команди університету у змаганнях брали участь:
1. Тобак Михайло (біологічний факультет 1курс);
2. Потапов Дмитро (ННІФ 1курс магістратури);
3. Новицький Ярослав (ННІП 3 курс);
4. Д'ячек Аліна (ФКНК);
5. Бондар Дар'я (ІМВ 1 курс)
Команда КНУ імені Тараса Шевченка посіла друге місце в загальному заліку, поступившись тільки команді КПІ.
Тренер збірної команди старший викладач кафедри фізичного виховання ННЦ «Інститут біології та медицини» Чубар Ігор Іванович.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6728-chempionat-mista-kieva-z-shakhiv-sered-studentskikh-komand-zvo-2.html#sigProId7d5d554b6f
Вітаємо наших переможців!
Старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту
Галина КРАСОВСЬКА
