У понеділок, 11 листопада, відбулося перше засідання нового студентського гуртка кафедри фізіології та анатомії – гуртка нейробіології та вищої нервової діяльності імені Володимира Правдича-Немінського. Основою обговорення стала одна з актуальних тем сучасної нейробіології — нейрозапалення. Зустріч була присвячена розгляду механізмів розвитку нейрозапалення, його ролі в підтримці нормального функціонування нервової системи та впливу на розвиток патологічних процесів.
Доповідачем виступив Ярослав Субін, аспірант кафедри фізіології та анатомії ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він детально розповів про ключові клітинні та молекулярні механізми, що лежать в основі нейрозапалення, його значення в нормі та за умов розвитку нейродегенеративних захворювань.
Це засідання стало чудовою нагодою для студентів глибше ознайомитися з новітніми дослідженнями у сфері нейробіології та обговорити з колегами перспективні напрями вивчення нейрозапальних процесів в затишній атмосфері "Кофактору".
Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися наступного разу! Обов’язково проанонсуємо майбутню зустріч.
Фахівець навчальної лабораторії
Марія ЧЕРНИХ
