Минулого тижня (09-10.10.2024) студенти-медики КНУ імені Тараса Шевченка провели чергові тренінги з основ надання першої домедичної допомоги. Цим розпочато серію занять, котрі мають на меті поширення знань, що рятують життя серед учнів Українського фізико-математичного ліцею.
Під час півторагодинної зустрічі всі присутні обговорили і відпрацювали практично:
• Безпечну оцінку постраждалого із серцевим нападом
• Виклик бригади екстреної медичної допомоги
• Техніку компресій грудної клітки
• Переведення в стабільне бічне положення
Після осінніх канікул заплановано заняття присвячені безпечній роботі з автоматичним зовнішнім дефібрилятором, а також зупинці кровотеч.
Тренінг проводили:
Александров Дмитро Олександрович
Приймак Віктор Володимирович
Грезенталь Валентин Олександрович
Гриценко Павло Сергійович
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6642-trening-z-osnov-nadannya-pershoji-domedichnoji-dopomogi-2.html#sigProId2531c41f7f
Дякуємо залученим до проекту студентам, адміністрації УФМЛ, Кафедрі внутрішньої медицини КНУ й також особисто Решетнік Євдокії Миколаївні за цей та майбутні заходи, що роблять нашу країну більш безпечною, а її громадян більш пильними і рішучими. Слава Україні!
Студент 6 курсу
Власенко Дмитро Андрійович
